Jeżeli czeka cię długa podróż i już zdecydowałeś, że będziecie jechać samochodem to masz ten komfort, że to ty będziesz decydować o liczbie oraz długości przystanków, które zrobicie sobie w czasie jazdy. Zaplanuj je jednak rozsądnie, by nie wydłużyły waszego czasu jazdy dwukrotnie oraz by były naprawdę dobrze wykorzystane. Jeżeli podróżujesz z małym dzieckiem bądź przygotowany na to, że przystanki w podróży będą konieczne. Podróże z większą ilością osób zawsze są problematyczne jeżeli chodzi o kwestie miejsc dlatego warto w takim przypadku zdecydować się na wynajem busów osobowych zielona góra

Staraj się, aby nie robić przerw w czasie, kiedy dziecko śpi – jest to idealny moment na jazdę. Czas na przerwę nadejdzie, gdy dziecko się przebudzi. Planując przerwy pomyśl też o tym, by wypadały one w czasie posiłków – twojego jak i dziecka.

Dużo wygodniej będzie wam jeść w przydrożnej knajpie lub nawet na ławce, niż w aucie. Postaraj się w trakcie jazdy nie robić przerw na każde życzenie dziecka, gdyż przez to możesz stracić naprawdę dużo czasu. Trzymaj się planu podroży, a ewentualnie nieplanowane przystanki rób tylko wtedy, gdy będzie to naprawdę konieczne.