Sypialnia to nie tylko miejsce, w którym odpoczywasz i relaksujesz się po ciężkim dniu. Właśnie tam przygotowujesz się także do rozpoczęcia nowego dnia, często pełnego wyzwań.

Zadaniem dobrze zaaranżowanej sypialni jest nie tylko wprawienie cię w dobry nastrój od rana, ale również ułatwienie ci sprawnych, porannych przygotowań. Właśnie ze względu na to niesamowicie ważne jest usytuowanie w sypialni odpowiedniej dla siebie szafy lub garderoby.

Jak łatwo się domyślić, drugie z rozwiązań przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które dysponują dość pokaźnym metrażem. Nie każdy może pozwolić sobie na wygospodarowanie przestrzeni, która będzie przeznaczona tylko do przechowywania ubrań.

Jeśli jednak posiadasz taką możliwość, pamiętaj, by umiejscowić garderobę możliwie jak najbliżej sypialni. Gdybyś musiał przemaszerować z sypialni do garderoby przez pół domu, ich istnienie szybko straciłoby w twoich oczach status udogodnienia.

Wiele osób marzy o pokaźnych, luksusowych garderobach, jednak w rzeczywistości niewielu z nas ich potrzebuje. Zwykle wystarczy zwyczajna szafa czy komoda, która z powodzeniem pomieści wszystkie potrzebne ubrania.

Może ona nieco zagracać sypialnię, jednak wciąż będzie zajmować mniej miejsca niż garderoba.

www.tamton.pl