Gdy nadchodzą upalne dni jedyne o czym zaczynamy marzyć to wygoda, podstawowe poczucie komfortu i świeżości. Rzadziej skupiamy się na skrupulatnym kompletowaniu elementów kreacji wieczorowej czy zwykłego stroju dziennego.

www.ginomanzares.com Co mówi o kobiecie złota i srebrna biżuteria damska, którą nosi?

Ma być przewiewnie i wygodnie. W ten sposób nasze letnie stylizacje są często mniej wyszukane, delikatniejsze w wyrazie i nie tak efektowne.

Jeśli jednak zależy nam na oryginalności czy po prostu na ciekawszym wyglądzie letniej sukienki świetnym rozwiązaniem na ciepłe wieczory będą ozdoby kwiatowe. Najwięcej świeżości i uroki dodadzą oczywiście kwiaty świeże.

Wplecienie delikatnej konwalii czy małej różyczki w koka z tyłu czy z boku głowy będzie z pewnością urzekało męską część towarzystwa. Jeśli nasz ubiór posiada kieszeń na piersi możemy sobie pozwolić na umieszczenie w niej kwiatu dalii czy malwy – są bardziej rozłożyste.

Oczywiście, kwiaty sztuczne, o ile zachowamy umiar i dobry smak, także są mile widziane. Wszelkiego rodzaju spinki do włosów ozdobione pokaźnym pąkiem z pewnością dodadzą oryginalności Twojej fryzurze.

To samo tyczy się biżuterii. Jeden, najwyżej dwa elementy z motywem kwiatu (np.

bransoleta lub wisiorek) uatrakcyjnią Twoją letnią kreację.

www.eurequa.pl