Imprezy nad brzegiem morza nie zdarzają się codziennie. Żyjemy w takim klimacie, że rzadko mamy okazję na plażowe szaleństwo. A jeśli już się zdarzy to chcemy je wykorzystać najlepiej jak się da.

Dlatego powinnyśmy zadbać o naszą letnią kreację. Jeśli chcesz kupić sobie coś nowego rozejrzyj się za typowymi plażowymi sukienkami. Długie, zwiewne, w delikatnych kolorach będą idealnym rozwiązaniem.

Jeśli jednak nie chcesz inwestować w zakup niezbyt często używanej sukienki nic nie stoi na przeszkodzie, aby uaktualnić te, które masz już w szafie. Doskonałym sposobem, aby przystosować „normalne” ubrania do nadmorskich klimatów są wszelkiego rodzaju kamyczki, muszelki i koraliki. Gotowe aplikacje można kupić w sklepach pasmanteryjnych i zdobniczych.

Doszywa się je lub po prostu dokleja do materiału. Koraliki i muszelki polecamy do ozdabiania ramiączek oraz lamówek sukienek. Sztuczne kamienie, najlepiej drobne i kolorowe o bursztynowych połysku, będą się doskonale prezentować na dekolcie lub w talii.

Puść wodze fantazji i sama wyczaruj sobie plażową kreację.

ogladajonline.com.pl